Wizualizacja GUI


Wizualizacja GUI sprawi, że Twój świat będzie wyglądał inaczej. Na średnim lub dużym panelu wizualizacyjnym zamontowanym w ścianie będziesz w stanie kontrolować cały dom wykorzystując podkłady budowlane z uwzględnioną aranżacją pomieszczeń.

TDS15100 to licencja na oprogramowanie, któro może pracować prawie pod każdą aktualną platformą PC. Może to być standardowy komputer, laptop lub ekskluzywny panel wizualizacyjny z ekranem dotykowym. Urządzenie to może być umieszczone w dowolnej części domu, zależnie od Państwa potrzeby.

Wykorzystując podkłady budowlane z uwzględnioną aranżacją wnętrz, które będą wyświetlane na ekranie dotykowym panelu wizualizacyjnego, będziesz miał dostęp do wszystkich funkcji Twojego domu. Za pomocą intuicyjnych symboli lamp, rolet, żaluzji, termostatów, bram itd. poprzez proste kliknięcie wybierzesz aplikację, którą zamierzasz sterować (naciskasz ikonę rolety by ją zamknąć lub otworzyć). Taka metoda sterowania jest prosta i posiada potężne możliwości sterowania wybranymi urządzeniami we wszystkich pomieszczeniach.

Oprócz zarządzania domem dodatkowo na ekranie panelu wizualizacyjnego możesz widzieć wiele innych informacji. Pogoda lub informacje o korkach, a także obraz z kamer rozmieszczonych w domu, bądź nawet Twoim biurze.

Dzięki GUI możesz zabrać swój dom i jego funkcjonalność z sobą, niezależnie od tego gdzie jesteś. Po prostu podłącz Twoją instalację do internetu, a Twój komputer może stać się łącznikiem między tobą a domem, pozwalającym na zdalne sterowanie. Zmień temperaturę przed powrotem do domu lub przygotuj go na wizytę gości w ogóle w nim nie będąc. Poczuj się dobrze!

Wizualizację możesz również uruchomić na urządzeniach typu tablet lub Origami PC. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz uzyskać multimedialny i przenośny pilot sterujący, który będzie gotowy do działania, niezależnie od tego czy jesteś w domu, w biurze, czy na wakacjach w ciepłych krajach. Komunikacja wykorzystująca połączenie Wi-Fi pozwala na połączenie z  Twoim Inteligentnym Domem!Skontaktuj sie z Nami

SALON DEMONSTRACYJNY
AUDIOHIT
ul. Jana III Sobieskiego 11
40-082 Katowice
biuro@audiohit.pl tel. 32 781 08 64
tel. 32 352 62 20