Panel dotykowy AURUS


AURUS to panel dotykowy z frontem wykonanym ze szkła. Dostępny jest w kolorze białym, czarnym, szaro-aluminiowym lub złotym. Szklana płyta czołowa wykonana jest z bezpiecznego szkła o grubości 4 mm z ceramicznym nadrukiem, co sprawia bardzo dobre wrażenie odbijając światło.

Panel AURUS posiada cztery pola dotykowe służące do wybrania wcześniej zaprogramowanych funkcji oraz jedno ukryte pole dotykowe służące do aktywacji trybu czyszczenia panelu, w którym pozostałe pola dotykowe są nieaktywne. Każde pole dotykowe wyposażone jest w białą diodę LED potwierdzającą wykonanie funkcji oraz podświetlającą panel w nocy. Dodatkowo panel wyposażony jest w odbiornik podczerwieni i sygnalizator akustyczny (potwierdzający wykonanie funkcji). Aurus również został także wyposażony w czujnik temperatury.

W zależności od upodobań użytkownika panel AURUS może być montowany poziomo lub pionowo. Takich ustawień można dokonać w bardzo prosty sposób w przeciągu kilku sekund i bez wymiany puszki podtynkowej.

Panel AURUS dedykowany jest do pomieszczeń, w których dwa przyciski nie są wystarczającym rozwiązaniem. Jeśli chcesz by w pomieszczeniu można było sterować jego funkcjami za pomocą pilota, jedyne w co musisz się zaopatrzyć dodatkowo to pilot TELETASK TDS12502 lub multimedialny pilot uczący się. Korzystając z pilota dostępnych jest kolejnych 16 funkcji, w których skład może wchodzić sterowanie dowolnymi urządzeniami, ogrzewaniem bądź chłodzeniem, wentylacją, audio czy też oświetleniem wielokolorowym LED.Skontaktuj sie z Nami

SALON DEMONSTRACYJNY
AUDIOHIT
ul. Jana III Sobieskiego 11
40-082 Katowice
biuro@audiohit.pl tel. 32 781 08 64
tel. 32 352 62 20