Kontrola przez telefon - TELETOUCH


Korzystając z aplikacji przeznaczonej na telefon, właśnie Twój telefon może służyć jako pilot o nieograniczonym zasięgu. Możliwe jest sterowanie do ośmiu funkcji w Twoim inteligentnym domu z dowolnego miejsca na świecie.

Już nigdy nie będziesz musiał wracać do domu, w którym jest szalenie zimno lub gorąco. Będąc daleko od domu, możesz otworzyć twojemu znajomemu, który nie ma kluczy, bramę wjazdową na posesję. Wykorzystując jedynie Twój telefon komórkowy lub stacjonarny możesz uruchomić zraszanie ogrodu. Jeśli chcesz sprawdzić, czy pewne urządzenia są włączone lub czy wszystkie okna są zamknięte przed uruchomieniem klimatyzacji, po prostu wykorzystaj swój telefon.

Proste połączenie telefoniczne, hasło zabezpieczające oraz klawisze od 1 do 8, stają się uniwersalnym narzędziem o niegraniczonym zasięgu. Nie musisz zapamiętywać jaka funkcja będzie wykonana po naciśnięciu klawisza, system wygłosi je w krótkich komunikatach głosowych np. funkcja pierwsza: system klimatyzacji w stanie uśpienia; funkcja druga: brama główna zamknięta; itd. Funkcje mogą być dowolne i to użytkownik je definiuje i tworzy. Jeśli zamierzasz zmienić stan dowolnej funkcji wystarczy wcisnąć wskazany klawisz na Twoim telefonie. System TELETASK może zmienić stan klimatyzatora z trybu uśpienia w tryb pracy dziennej. Wszystko to w jednym lub we wszystkich pomieszczeniach - dokładnie tak jak to zdefiniujesz we współpracy z instalatorem.

Możliwość sterowania domem przez telefon nie ogranicza się do sterowania tylko z jednego numeru telefonu. Również Twój partner i dzieci mogą sterować domem korzystając ze swoich telefonów. Takie rozwiązanie daję wiele możliwości, które potrafią ułatwić życie i sprawić, że będzie przyjemniejsze.

Dla sterowania większą ilością funkcji, a nawet całą domotyką, dostępny jest GUI przeznaczone dla  smartfonów. Oprogramowanie pracujące na dowolnym telefonie typu smartfon z Windows Mobile (wersja 6 lub wyższa). Zapomniałeś kluczy? Chcesz wiedzieć co dzieje się na podjeździe Twojego domu lub biura? A może musisz udostępnić dom serwisowi sprzątającemu gdy Ciebie w nim nie ma? Nie musisz już martwić się takimi sprawami i tym, że dom podczas Twojej nieobecności jest niezabezpieczony. Każdą funkcję możesz kontrolować dzięki informacjom wyświetlonym na ekranie telefonu. Obraz z kamer rozmieszczonych w domu i jego otoczeniu to dodatkowy bonus, który sprawi, że będziesz czuć się spokojniej.

Więcej możliwości i jeszcze więcej wygody dla Ciebie. Po prostu korzystaj z telefonu/smartfona, naciśnij "połącz" i miej wszystko pod kontrolą.Skontaktuj sie z Nami

SALON DEMONSTRACYJNY
AUDIOHIT
ul. Jana III Sobieskiego 11
40-082 Katowice
biuro@audiohit.pl tel. 32 781 08 64
tel. 32 352 62 20