Czytnik zbliżeniowy TDS12142


Zintegrowana kontrola dostępu TELETASK oferuje niewiarygodny poziom komfortu. System ten wykorzystuje rozwiązania tylko najwyższych standardów. Karty chipowe, zbliżeniowe oraz breloczki oferują nie tylko prosty dostęp, ale przede wszystkim wysoki poziom bezpieczeństwa. Standardowe zamki oraz karty z paskiem magnetycznym nie oferują takiego poziomu bezpieczeństwa jak karty i breloczki systemu TELETASK.

Poza standardowym dostępem oferowanym przez moduł zbliżeniowy TDS12141, kontrola dostępu TELETASK pozwala także na programowanie dostępów ogranicznonych. Ogrodnik lub serwis sprzątający może mieć na przykład dostęp do domu ograniczony do konkretnych dni, a nawet pór dnia oraz określonych stref domu (brama wjazdowa, garaż, drzwi wejściowe). System można także tak zaprogramować, by wymieniony dostęp aktywny był tylko w sytuacji gdy nie ma nas w domu. Dzięki tak dużej palecie możliwości, bezpieczeństwo i prywatność mamy zagwarantowaną.

Domownicy wracający do domu mogą automatycznie aktywować pełny wachlarz funkcji (oświetlenie, ogrzewanie, nastroje lokalne). Serwis sprzątający zbliżając kartę do czytnika ustawia inną temperaturę oraz np. muzykę w odpowiednich pomieszczeniach. Ogrodnik nie ma dostępu do domu, natomiast jego karta pozwala na uruchomienie wody i oświetlenia w ogrodzie.

Jeśli ktoś zgubi swoją kartę lub zostanie ona skradziona, możemy w prosty sposób usunąć ją z systemu, przez co przestaje ona być aktywna i nie może być wykorzystywana. Nieprawdaż, że proste!? Brak problemów z bezpieczeństwem. Jeśli posiadasz zdalny dostęp do swojego domu, to operację usuwania karty z systemu możesz wykonać przez Internet z dowolnego miejsca na świecie lub może to dla Ciebie wykonać Twój instalator.Skontaktuj sie z Nami

SALON DEMONSTRACYJNY
AUDIOHIT
ul. Jana III Sobieskiego 11
40-082 Katowice
biuro@audiohit.pl tel. 32 781 08 64
tel. 32 352 62 20