Oświetlenie jest jednym z wielu czynników, które mogą wpływać na Państwa nastrój. Jeżeli funkcja włącz/wyłącz jest dla Państwa niewystarczająca, to sterowanie oświetleniem wykorzystywane w domotyce powinno całkowicie zaspokoić Państwa potrzeby.

W inteligentnym budynku mogą być realizowane funkcje włączania i wyłączania, niezależnie różnych sekcji oświetlenia w danym pomieszczeniu; funkcje ściemniania światła; sterowania oświetleniem wielokolorowym LED oraz automatyczne dopasowanie oświetlenia w Państwa budynku do zaistniałych potrzeb. Wszystko to może być sterowane za pomocą wielofunkcyjnych paneli ściennych, komputera, iPhone’a lub telefonu.

System sterujący budynkiem może współpracować z czujnikami ruchu oraz czujnikami natężenia światła. Państwa dom będzie automatycznie reagował na warunki w nim panujące sprawiając, że Państwa życie będzie prostsze i przyjemniejsze. W sytuacji nocnej wędrówki do lodówki, nie będą już Państwo musieli szukać włączników na korytarzu, czujnik ruchu wykryje obecność domownika , a system automatycznie włączy światło.

Pozwól sobie na chwilę swobody i jednocześnie zadbaj o spokój swoich dzieci. Jeżeli Państwa dziecko boi się zasnąć przy zgaszonym świetle, system domotyki może być tak skonfigurowany, aby do momentu zaśnięcia światło w pokoju dziecka było zaświecone.

Po zapadnięciu zmroku oświetlenie w Państwa ogrodzie i na tarasie może być automatycznie włączone, a po nastaniu dnia wyłączone. Wszystkie te czynności wykona system domotyki nawet podczas Państwa nieobecności.

Skontaktuj sie z Nami

SALON DEMONSTRACYJNY
AUDIOHIT
ul. Jana III Sobieskiego 11
40-082 Katowice
biuro@audiohit.pl tel. 32 781 08 64
tel. 32 352 62 20