Wiadomość z dnia: 08-12-2011, 15:30


Fibaro System - rewolucja w inteligencji !
Fibaro umożliwia bezinwazyjną instalację na istniejącej instalacji elektrycznej (również starego typu) bez prowadzenia dodatkowych kabli. Zminiaturyzowane moduły instaluje się w dowolnej puszce podtynkowej pod wyłącznikami. Dzięki nowoczesnej technologi potrafi sterować oświetleniem typu LED oraz świetlówkami.


Nie łączy się trwale z infrastrukturą dzięki czemu nie musisz się obawiać o przyszłość - zmiany lub rozbudowa nie będą problemem.  

Kompatybilność i technologia Z-wave

System Fibaro współpracuje z większością tel. komórkowych, dając pełną swobodę sterowania i komunikacji. Możliwość współpracy z dowolną kamera IP dostępną na rynku sprawi, że nie będziesz się obawiał o swój dom. Po wykryciu niepożądanych gości system wysyła zdjęcia lub film na Twoja komórkę.
Możliwość współpracy z produktami bezprzewodowymi ponad 300 niezależnych producentów i wszystkimi pozostałymi urządzeniami, którymi sterować mogą konkurencyjne systemy, daje szeroki wachlarz wyboru.

 
Inteligentny System

Monitoruje stan poszczególnych urządzeń, a w razie potrzeby informuje domownika o wystąpieniu zdarzenia. Jako jedyny na rynku zna dokładne położenie otwarcia rolety, markizy, itp. Elementy zasilane z baterii ze sporym wyprzedzeniem przypomną się o wymianie zasilania. Gdy wyjedziesz na urlop i zapomnisz wyłączyć ogrzewanie, FIBARO wyśle wiadomość z pytaniem, czy ma to zrobić za Ciebie. Nie wymaga ręcznego przeprowadzania aktualizacji i robienia beckup'ów - zrobi to automatycznie, a odpowiednie pliki prześle na serwer zewnętrzny..

Interfejs graficzny

Jako jedyny posiada bardzo prosty i intuicyjny interfejs konfiguracyjny, za pośrednictwem którego w dowolnej chwili i z dowolnego miejsca z dostępem do internetu możesz zmienić zależności, sceny i całą inteligencje systemu, bez specjalistycznego oprogramowania, bez potrzeby wzywania serwisu. Do zdalnego zarządzania nie wymaga połączenia vpn ani stałego adresu IP.  

Bezpieczeństwo

Umożliwia współpracę z istniejącym systemem alarmowym.
Każdy element systemu może działać niezależnie od centrali. W przypadku uszkodzenia centrali, gdy system wykryje np: pożar, każdy element samoistnie podejmie decyzje o otwarciu rolet, okien, drzwi, uruchomieniu oddymiania, itd. 

Sterowanie multimediami (w fazie testów)

Kontrolę z każdego TV wyposażonego w złącze HDMI.
Wyobraź sobie, że wieczorem oglądasz film, dzwoni dzwonek do drzwi, film zostaje zatrzymany, światło w salonie zapala się na 30%, a przed domem na 100%. W okienku na TV widzisz obraz z kamery przed domem. Chwytasz telefon - tam widzisz zbliżenie obrazu, rozmawiasz, otwierasz furtkę za pomocą jednego kliknięcia.

Oglądanie i zarządzanie prywatną biblioteką video.
Gdziekolwiek znajduje się Twój telewizor masz dostęp do ulubionych materiałów video.

Słuchanie ulubionej muzyki w dowolnym pomieszczeniu, dzięki bezinwazyjnemu systemowi audio multiroom.
Wyobraź sobie, że wchodzisz do salonu i włącza się Twoja ulubiona muzyka. Przechodzisz do kuchni, czujnik wykrywa Twoją obecność i radio kuchenne dalej odtwarza tą samą muzykę. Co więcej! W sytuacji kryzysowej np: pożaru, wszystkie urządzenia audio nadadzą określony komunikat, by chronić Twoją Rodzinę.

Wiadomość z dnia: 21-02-2011, 22:34
Z początkiem lata 2014 roku mamy dla Państwa wyjątkową niespodziankę .W tym sezonie, inteligentną instalacją będą mogli się Państwo cieszyć już od 9 tys. złotych ! Do końca roku oferujemy uzgodnienia, pomiary oraz projekt za pół ceny !

Skontaktuj sie z Nami

SALON DEMONSTRACYJNY
AUDIOHIT
ul. Jana III Sobieskiego 11
40-082 Katowice
biuro@audiohit.pl tel. 32 781 08 64
tel. 32 352 62 20